برپایی بازارچه رمضان در خراسان شمالی

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان‌شمالی از برپایی بازارچه رمضان و نمایشگاه عرضه محصولات و توانمندی‌های مددجویان این نهاد همزمان با اولین روز از ماه مبارک رمضان خبر داد.

به گزارش شرق24:مجید الهی‌راد، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان‌شمالی عصر امروز (15 اردیبهشت) در نشست خبری با اصحاب رسانه استان که در محل سالن جلسات این نهاد برگزار شد، گفت: همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان، بازارچه رمضان و نمایشگاه عرضه محصولات و توانمندی‌های مددجویان کمیته امداد با هدف تقویت تولید داخلی و تحقق اقتصاد مقاومتی در محل شهربازی بجنورد، مرکز خراسان شمالی برپا می‌شود.

 

وی با بیان اینکه این نمایشگاه در ۲۵ غرفه دایر خواهد شد، افزود: در این نمایشگاه مددجویان مجری طرح‌های خود اشتغالی، در غرفه‌ها مستقر می‌شوند.

 

الهی راد اظهارداشت: طرح‌های اشتغال مددجویان شامل مبلمان سازی، قاب و تابلو، صنایع‌دستی مواد پروتئینی و لبنیات و خوار و بارفروشی، پوشاک سنتی و ورزشی  در این نمایشگاه ارائه خواهد شد.

 

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان‌شمالی اضافه کرد: این نمایشگاه از فردا ۱۶ اردیبهشت ماه برپا و تا ۱۸ ماه مبارک رمضان از ساعت۱۸:۳۰ تا ۲۳ برای بازدید علاقه مندان دایر است.

 

الهی راد اظهارداشت: غرفه جذب حامی برای ایتام و فرزندان خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد این استان نیز در حاشیه این نمایشگاه راه‌اندازی می‌شود.

 

وی با بیان اینکه در حال حاضر 68 مرکز نیکوکاری در استان فعال است، افزود: در تلاشیم در این ماه پرفیض و برکت، این مراکز را به 90 مرکز افزایش دهیم.

 

الهی راد، دستگیری از ایتام و خانواده‌های بیمار و نیازمندان را از جمله مهمترین برنامه‌های این نهاد در ماه رمضان برشمرد و گفت: امید که در ماه مبارک رمضان امسال هزار و 400 حامی جدید در حمایت از بیماران و ایتام و دانش آموزان نیازمند جذب شود.


مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان‌شمالی، همچنین اطعام نیازمندان را از دیگر برنامه‌های کمیته امداد این استان در ماه رمضان برشمرد و افزود: سال گذشته دو میلیارد و 418 میلیون تومان برای اطعام و افطاری نیازمندان این استان از محل کمک‌های خیران هزینه شده است.
 

وی اظهار کرد: امسال خیران و مسئولان استانی در قالب طرح مفتاح الجنه از خانواده‌های مددجو بازدید و مشکلات نیازمندان را برطرف می‌کنند.

 

نظرات

ارسال نظر